KIM JESTEŚMY

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ośrodek Badań i Oceny Środowiska Pracy TOX – LUX powstało w styczniu 2000 roku.

Od początku działalności zajmujemy się wykonywaniem badań i pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia w środowisku pracy m.in.: hałasu, zapylenia, czynników chemicznych, drgań mechanicznych o działaniu ogólnym i miejscowym, oświetlenia, mikroklimatu umiarkowanego, zimnego i gorącego.

Od 2010 roku posiadamy akredytację nr AB 1178 wydaną przez Polskie Centrum Akredytacji.

ZAKRES AKREDYTACJI

CERTYFIKAT PCA

Zespół nasz składa się z wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w laboratoriach badania środowiska pracy. Podnosząc nasze kwalifikacje uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach i seminariach.

Ponadto zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem i obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochroną przeciwpożarową oraz pełnym zakresem szkolenia pracodawców i pracowników. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy doradztwo w zakresie ochrony środowiska, pomiary emisji zanieczyszczeń do środowiska.

Od wielu lat bierzemy udział w badaniach biegłości i porównaniach między laboratoryjnych, których wyniki potwierdzają wysokie kompetencje pracowników laboratorium. Zajmujemy się również kompleksowo bezpieczeństwem i higieną pracy i ochroną przeciwpożarową.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy również doradztwo w zakresie ochrony środowiska, pomiarów emisji zanieczyszczeń do środowiska. Laboratorium TOX-LUX nasze jest członkiem Klastra Laboratoriów Polskich

Zapraszamy do współpracy służąc wieloletnim doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą swoich pracowników, gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług oraz proponujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne, w celu ciągłego polepszania naszych usług.

Prosimy o wypełnienie ankiety.

Referencje